Студенти кафедри технології і обладнання зварювального виробництва ТНТУ переможці олімпіад та конкурсів

Студенти кафедри технології і обладнання зварювального виробництва ТНТУ у 2018/2019 навчальному році стали переможцями:
https://tntu.edu.ua/?p=uk/news/3727

ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з галузі знань — 13 Механічна інженерія, зі спеціальності — «Прикладна механіка», спеціалізації — «Технологія та устаткування зварювання», м. Маріуполь, Державний вищий навчальний заклад «Приазовський державний технічний університет»;
ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкцій», галузі знань 13 «Механічна інженерія» та спеціальності 132 «Матеріалознавство», м. Кропивницький, Центральноукраїнський національний технічний університет;
ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Зварювання», м. Запоріжжя, Національний університет «Запорізька політехніка»;
VI-го Міжнародного конкурсу магістерських дипломних проектів і дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів за спеціальністю 131 «Прикладна механіка» (Зварювання), що проводився під егідою МОН України та Інституту модернізації змісту освіти, м. Краматорськ, Донбаська державна машинобудівна академія.

1. Студент 5-го курсу Шамрук Юрій здобув Диплом ІІІ ступеня у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Зварювання», який проходив в Національному університеті «Запорізька політехніка», м. Запоріжжі 10 квітня 2019 року, науковий керівник доктор технічних наук, професор кафедри технології і обладнання зварювального виробництва Пулька Чеслав Вікторович.
2. Студенти 5-го та 4-го курсів Шамрук Юрій, Кравець Павло та Горішний Андрій, брали участь у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з галузі знань — 13 Механічна інженерія, зі спеціальності — «Прикладна механіка», під назвою — «Технологія та устаткування зварювання», яка проходила 11 та 12 квітня 2019 року у Державному вищому навчальному закладі «Приазовський державний технічний університет» м. Маріуполь. Команда університету зайняла третє місце і нагороджена Диплом ІІІ ступеня, а Шамрук Юрій здобув особисте третє місце та нагороджений Диплом ІІІ ступеня.
3. Студенти 5-го та 4-го курсів Підлужний Олег та Мирзаєв Іван брали участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкцій», галузі знань 13 «Механічна інженерія» та спеціальності 132 «Матеріалознавство», яка проходила з 17 по 19 квітня 2019 р. у Центральноукраїнському національному технічному університеті, м. Кропивницький. Підлужний Олег здобув третє місце та отримав диплом ІІІ ступеня. Також, студенти Мирзаєв Іван та Підлужний Олег продемонстрували свою високу практичну майстерність зі зварювання і стали переможцями практичного туру Олімпіади, за що отримали Дипломи І та ІІ ступеня відповідно.
4. Магістерська дипломна робота випускника кафедри ЗВ 2017 року Бирди Володимира на тему «Вдосконалення технології та устаткування для зварювання вузлів рами евакуатора та моделювання її напружено-деформованого стану» була представлена на VI-му Міжнародному конкурсі магістерських дипломних проектів і дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів за спеціальністю 131 «Прикладна механіка» (Зварювання), що проводився під егідою МОН України та Інституту модернізації змісту освіти, яка проходила 18-20 грудня 2018 року у Донбаській державній машинобудівній академії., м. Краматорськ, та нагороджена дипломом ІІІ ступеня. Науковий керівник зав. кафедри ЗВ, доктор технічних наук, професор Підгурський Микола Іванович.
Організатори олімпіад та студентських наукових конкурсів відзначили грамотами представників професорсько-викладацького складу кафедри ЗВ — зав. кафедри, професора Підгурського М.І., професора Пульку Ч.В. та асистента Сенчишина В.С. за якісну підготовку студентів-переможців.

Отримані студентами кафедри ЗВ нагороди свідчать про високий рівень навчальної, наукової та професійної підготовки студентів, яка здійснюється викладачами кафедри та університету. Вітаємо професорсько-викладацький склад, працівників та студентів університету зі Світлим Христовим Воскресінням. Бажаємо добра, благополуччя, віри, любові та миру.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *