Підвищення кваліфікації науково-педагогічних кадрів

На кафедрі розроблено та затверджено план підвищення кваліфікації викладачів кафедри в провідних навчальних закладах і промислових підприємствах.

Планом охоплені всі штатні викладачі кафедри, які підвищують свою кваліфікацію не рідше одного разу на п’ять років.

Викладачі кафедри проходили підвищення кваліфікації в Національному технічному університеті України «КПІ», в Національному університеті «Львівська політехніка», Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона Національної академії наук України, ДП «Головний навчально-методичний центр Держпраці» м. Київ, на підприємствах м. Тернополя: ТОВ «ОСП Корпорація «Ватра»,  ВАТ «Тернопільгаз» , а також за кордоном, зокрема в Університеті Вісконсин-Мілуокі (США).