Абітурієнту

Запрошуємо на навчання за фахом інженером-механіка за спеціальністю “Прикладна механіка” за спеціалізацією “Технології та інжиніринг у зварюванні”!

Професія інженера – фахівця із “Зварювальних технологій” чи не єдина спеціальність тогочасу, що дає моживість заробити власними руками на власне житло, автомобіль, відпочинок та щасливу і життєрадісну сім’ю.

Держава Україна робить усе щоб професійна освіта була на висоті. Кожному абітурієнту, що успішно виконає вимоги буде наданий суттєвий державний грант на отримання освіти – державна форма навчання розміром більше 150 тисяч гривень.
Вимоги прості – пройти ЗНО з фізики, математики та української мови незалежно від місця вашго навчання: ліцей, ПТУ, середня школа, сьогодні чи вчора. Конкурсний бал у 2019 році на Прикладну механіку був 126 балів.
Університет також допоможе вам пройти алгоритм набуття статусу студента державної форми навчання. Як?
Для успішного вступу у 2020 році в ТНТУ на спеціальність “Прикладна механіка” треба виконати наступне:

– взяти участь в олімпіадах ТНТУ https://job.tntu.edu.ua/olimpiady/
перший тур (дистанційний) — з 03 лютого до 23 березня 2020 року. 
Його учасники мають змогу ознайомитися із завданнями олімпіади та пройти он-лайн тестування або надіслати, не пізніше 23 березня 2020 року, розв’язки тестових завдань для перевірки у паперовому вигляді на адресу оргкомітету (46001, м.Тернопіль, вул. Руська, 56, з позначкою «Олімпіада») або в електронному (сканованому) вигляді на ел. пошту viddil.dp@gmail.com . Дата відправлення листа визначається за штемпелем на конверті або датою відправлення ел. листа. Тих, хто набрав під час першого туру 75 % балів і більше, запрошують до участі у другому турі,

Посилання на он-лайн тестування (тестування відкрите до 25.03.20 р.):


– взяти участь у пробному ЗНО http://testportal.gov.ua/probzno/
реєстрація у січні (до 24 січня)
– успішно здати ЗНО з математики, фізики та української мови (або англійської мови чи іншої іноземної мови),
– подати заяву та поставити пріоритет 1 на спеціальність “Прикладна механіка”.


Звичайно увесь алгоритм успішного вступу учні побачать на Дні відкритих дверей ТНТУ – 15 березня 2020 року. 

Реєстрація на День відкритих дверей відкрита!

Без ґрунтовної інженерної освіти бути фахівцем у будь-якій сучасній галузі абсолютно неможливо. Одержавши освіту за спеціальністю “Прикладна механіка” ти зможеш працювати у будь-якій сфері, керувати складними виробничими процесами. Сьогодні фахівці з механічної інженерії із спеціалізацією “Технології та інжиніринг в зварюванні” є одними з найбільш затребуваніших інженерних спеціальностей на українському та європейському ринку праці з високою оплатою праці. Технології зварювання є одними з найголовніших у технологічних процесах виготовлення конструкцій та виробів. Сучасне будівництво, виробництво та ремонт автомобільної та сільськогосподарської техніки, машин та механізмів, енергетичного та опалювального обладнання, обладнання харчової промисловості, а також військової техніки є головними сферами праці для фахівців-механіків із зварювального виробництва.

Отримані знання надають можливість нашим випускникам працювати в галузі механічної інженерії як в Україні, так і за кордоном.

Для Вас працює спеціальний сайт Абітурієнта ТНТУ  https://vstup.tntu.edu.ua/

Пропонуємо до уваги буклет кафедри технологіії та обладнання зварювального виробництва ТНТУ!