Абітурієнту

Запрошуємо на навчання за фахом інженером-механіка за спеціальністю “Прикладна механіка” за освітньою програмою “Інжиніринг технологій машинобудування та зварювання”

Професія інженера – технолога  машинобудівника та ще й із спеціалізацією “Зварювальних технологій” чи не єдина спеціальність тогочасу, що дає моживість заробити власними руками на власне житло, автомобіль, відпочинок та щасливу і життєрадісну сім’ю.

Держава Україна робить усе щоб професійна освіта була на висоті. Кожному абітурієнту, що успішно виконає вимоги буде наданий суттєвий державний грант на отримання освіти – державна форма навчання розміром більше 150 тисяч гривень.
Вимоги прості – пройти ЗНО з фізики, математики та української мови незалежно від місця вашого навчання: ліцей, ПТУ, середня школа, сьогодні чи вчора. Конкурсний бал у 2020 році на Прикладну механіку був 126 балів.
Університет також допоможе вам пройти алгоритм набуття статусу студента державної форми навчання. Як?
Для успішного вступу у 2021 році в ТНТУ на спеціальність “Прикладна механіка” треба виконати наступне:

– взяти участь в олімпіадах ТНТУ https://job.tntu.edu.ua/olimpiady/
– успішно здати ЗНО з математики, фізики та української мови (або англійської мови чи іншої іноземної мови),
– подати заяву та поставити пріоритет 1 на спеціальність “Прикладна механіка”.

Звичайно увесь алгоритм успішного вступу дивіться у запису Днів відкритих дверей 2021 року.  

Правила прийому до ТНТУ на 2021 рік  https://tntu.edu.ua/?p=uk/admission/rules

Детально про умови вступу https://bit.ly/3eMkqbC

Додаткову інформацію Ви можете отримати з наших сторінок соцмереж FacebookInstagramYouTube.

Без ґрунтовної інженерної освіти бути фахівцем у будь-якій сучасній галузі абсолютно неможливо. Одержавши освіту за спеціальністю “Прикладна механіка” ти зможеш працювати у будь-якій сфері, керувати складними виробничими процесами. Сьогодні фахівці з механічної інженерії  є одними з найбільш затребуваніших інженерних спеціальностей на українському та європейському ринку праці з високою оплатою праці. Технології зварювання є одними з найголовніших у технологічних процесах виготовлення конструкцій та виробів. Сучасне будівництво, виробництво та ремонт автомобільної та сільськогосподарської техніки, машин та механізмів, енергетичного та опалювального обладнання, обладнання харчової промисловості, а також військової техніки є головними сферами праці для фахівців-механіків із зварювального виробництва.

Отримані знання надають можливість нашим випускникам працювати в галузі механічної інженерії як в Україні, так і за кордоном.

Для Вас працює спеціальний сайт Абітурієнта ТНТУ  https://vstup.tntu.edu.ua/

Пропонуємо до уваги відео кафедри інжинірингу технологій машинобудування та зварювання ТНТУ!

https://fb.watch/4ecgF1tUga/