Запрошуємо на навчання за спеціальністю “Прикладна механіка”

Запрошуємо на навчання за фахом інженером-механіка за спеціальністю “Прикладна механіка” за освітньою програмою “Інжиніринг технологій машинобудування та зварювання”

Професія інженера – технолога  машинобудівника та ще й із спеціалізацією “Зварювальних технологій” чи не єдина спеціальність тогочасу, що дає моживість заробити власними руками на власне житло, автомобіль, відпочинок та щасливу і життєрадісну сім’ю.

Правила прийому до ТНТУ на 2021 рік  https://tntu.edu.ua/?p=uk/admission/rules

Детально про умови вступу https://bit.ly/3eMkqbC

Додаткову інформацію Ви можете отримати з наших сторінок соцмереж FacebookInstagramYouTube.

Без ґрунтовної інженерної освіти бути фахівцем у будь-якій сучасній галузі абсолютно неможливо. Одержавши освіту за спеціальністю “Прикладна механіка” ти зможеш працювати у будь-якій сфері, керувати складними виробничими процесами. Сьогодні фахівці з механічної інженерії  є одними з найбільш затребуваніших інженерних спеціальностей на українському та європейському ринку праці з високою оплатою праці. Технології зварювання є одними з найголовніших у технологічних процесах виготовлення конструкцій та виробів. Сучасне будівництво, виробництво та ремонт автомобільної та сільськогосподарської техніки, машин та механізмів, енергетичного та опалювального обладнання, обладнання харчової промисловості, а також військової техніки є головними сферами праці для фахівців-механіків із зварювального виробництва.

Отримані знання надають можливість нашим випускникам працювати в галузі механічної інженерії як в Україні, так і за кордоном.

Для Вас працює спеціальний сайт Абітурієнта ТНТУ  https://vstup.tntu.edu.ua/

Пропонуємо до уваги відео кафедри інжинірингу технологій машинобудування та зварювання ТНТУ!

https://fb.watch/4ecgF1tUga/